Gå til hovedinnhold Gå til søk

Våre ansatte

Hils på våre ansatte her!

Hans Austad

Daglig Leder

Telefon: 906 82 092
E-post: hans@momentsalten.no

Tore Amundsen

Kontorleder

Telefon: 948 94 710
E-post: tore@momentsalten.no

Anita Sørensen

Jobbkonsulent AFT

Telefon: 977 35 183
E-post: anita@momentsalten.no

Wanja Erica Jensen

Jobbkonsulent AFT

Telefon: 976 76 945
E-post: wanja@momentsalten.no

Morten Simonsen

Jobbkonsulent AFT

Telefon: 974 66 879
E-post: morten@momentsalten.no

Ine-Cathrin Paulsen Jørum

Jobbkonsulent Avklaring / Karriereveileder for fremmedspråklige

Telefon: 913 39 194
E-post: ine@momentsalten.no

Silje Johansen

Jobbkonsulent Avklaring

Telefon: 950 90 255
E-post: silje@momentsalten.no

Tommy Fagerhaug

Driftsleder Huset i Svingen

Telefon: 982 26 349
E-post: tommy@momentsalten.no

Lisbeth Tofte

Arbeidsleder Huset i Svingen

E-post: lisbeth@momentsalten.no

Eva Britt Nordeng

Arbeidsleder Huset i Svingen

Espen Schjelderup

Huset i Svingen - Transport